Aktuell lokal tid her Santa Catarina, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Catarina? Svar: Santa Catarina (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Catarina tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Santa Catarina info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 254 472 = 2.263‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 675 m |
| GPS-koordinater | 25° 40' 23.7" Nord, 100° 27' 29.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2854.6 km (1773.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7152.5 km (4444.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Catarina som standard by
Tid på dagen i Santa Catarina nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 2.263‰ MEX Befolkning



