Aktuell lokal tid her Santa Clara del Cobre, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Clara del Cobre? Svar: Santa Clara del Cobre (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Clara del Cobre tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Clara del Cobre info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 359 = 0.128‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2239 m |
| GPS-koordinater | 19° 24' 19" Nord, 101° 38' 18" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2157.7 km (1340.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7849.4 km (4877.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Clara del Cobre som standard by
Tid på dagen i Santa Clara del Cobre nå
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.128‰ MEX Befolkning



