Aktuell lokal tid her Santa Cruz Amilpas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz Amilpas? Svar: Santa Cruz Amilpas (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz Amilpas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz Amilpas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 120 = 0.09‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1544 m |
| GPS-koordinater | 17° 3' 30" Nord, 96° 40' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1896.7 km (1178.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8110.4 km (5039.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz Amilpas som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz Amilpas nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:56 |

= 0.09‰ MEX Befolkning



