Aktuell lokal tid her Santa Cruz Cuauhtenco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz Cuauhtenco? Svar: Santa Cruz Cuauhtenco (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz Cuauhtenco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz Cuauhtenco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 674 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2806 m |
| GPS-koordinater | 19° 14' 56.7" Nord, 99° 43' 45.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2140.3 km (1329.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7866.8 km (4888.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz Cuauhtenco som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz Cuauhtenco nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



