Aktuell lokal tid her Santa Cruz de Juventino Rosas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz de Juventino Rosas? Svar: Santa Cruz de Juventino Rosas (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz de Juventino Rosas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz de Juventino Rosas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 38 198 = 0.34‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1756 m |
| GPS-koordinater | 20° 38' 36.1" Nord, 100° 59' 34.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2295.3 km (1426.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7711.7 km (4791.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz de Juventino Rosas som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz de Juventino Rosas nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.34‰ MEX Befolkning



