Aktuell lokal tid her Santa Cruz de las Flores, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz de las Flores? Svar: Santa Cruz de las Flores (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz de las Flores tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz de las Flores info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 204 = 0.1‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1513 m |
| GPS-koordinater | 20° 28' 50" Nord, 103° 30' 10" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2277.2 km (1415 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7729.8 km (4803.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz de las Flores som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz de las Flores nå
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 19:30 |

= 0.1‰ MEX Befolkning



