Aktuell lokal tid her Santa Cruz del Monte, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz del Monte? Svar: Santa Cruz del Monte (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz del Monte tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz del Monte info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 703 = 0.06‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2318 m |
| GPS-koordinater | 19° 46' 1.3" Nord, 99° 13' 43.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2197.9 km (1365.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7809.2 km (4852.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz del Monte som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz del Monte nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.06‰ MEX Befolkning



