Aktuell lokal tid her Santa Cruz del Valle, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz del Valle? Svar: Santa Cruz del Valle (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz del Valle tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz del Valle info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 637 = 0.13‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1567 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 60" Nord, 103° 25' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2283.1 km (1418.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7724 km (4799.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz del Valle som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz del Valle nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.13‰ MEX Befolkning



