Aktuell lokal tid her Santa Cruz Hidalgo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz Hidalgo? Svar: Santa Cruz Hidalgo (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz Hidalgo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz Hidalgo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 802 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 110 m |
| GPS-koordinater | 19° 57' 59.9" Nord, 96° 52' 47.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2220.1 km (1379.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7787 km (4838.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz Hidalgo som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz Hidalgo nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



