Aktuell lokal tid her Santa Cruz Xoxocotlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Cruz Xoxocotlán? Svar: Santa Cruz Xoxocotlán (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Cruz Xoxocotlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Cruz Xoxocotlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 61 846 = 0.55‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1567 m |
| GPS-koordinater | 17° 1' 46.5" Nord, 96° 44' 6.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1893.5 km (1176.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8113.6 km (5041.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Cruz Xoxocotlán som standard by
Tid på dagen i Santa Cruz Xoxocotlán nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:56 |

= 0.55‰ MEX Befolkning



