Aktuell lokal tid her Santa María Ajoloapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Ajoloapan? Svar: Santa María Ajoloapan (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Ajoloapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Ajoloapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 185 = 0.082‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2349 m |
| GPS-koordinater | 19° 58' 37" Nord, 99° 2' 41" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2221.2 km (1380.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7785.8 km (4837.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Ajoloapan som standard by
Tid på dagen i Santa María Ajoloapan nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.082‰ MEX Befolkning



