Aktuell lokal tid her Santa María Chimalhuacán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Chimalhuacán? Svar: Santa María Chimalhuacán (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:13 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Chimalhuacán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Chimalhuacán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 525 389 = 4.671‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2249 m |
| GPS-koordinater | 19° 25' 17.6" Nord, 98° 57' 1.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2159.5 km (1341.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7847.6 km (4876.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Chimalhuacán som standard by
Tid på dagen i Santa María Chimalhuacán nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 4.671‰ MEX Befolkning



