Aktuell lokal tid her Santa Maria Coatepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Maria Coatepec? Svar: Santa Maria Coatepec (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Maria Coatepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Maria Coatepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 631 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2492 m |
| GPS-koordinater | 19° 6' 33.3" Nord, 97° 35' 33.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2124.7 km (1320.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7882.3 km (4897.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Maria Coatepec som standard by
Tid på dagen i Santa Maria Coatepec nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



