Aktuell lokal tid her Santa María del Oro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María del Oro? Svar: Santa María del Oro (Durango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 09:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María del Oro tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Santa María del Oro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 878 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1702 m |
| GPS-koordinater | 25° 56' 58" Nord, 105° 21' 52" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2885.3 km (1792.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7121.8 km (4425.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María del Oro som standard by
Tid på dagen i Santa María del Oro nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:48 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



