Aktuell lokal tid her Santa María del Tule, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María del Tule? Svar: Santa María del Tule (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María del Tule tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María del Tule info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 195 = 0.064‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1550 m |
| GPS-koordinater | 17° 2' 49.6" Nord, 96° 38' 8.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1895.5 km (1177.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8111.6 km (5040.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María del Tule som standard by
Tid på dagen i Santa María del Tule nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:56 |

= 0.064‰ MEX Befolkning



