Aktuell lokal tid her Santa María Ixtiyucan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Ixtiyucan? Svar: Santa María Ixtiyucan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Ixtiyucan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Ixtiyucan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 513 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2428 m |
| GPS-koordinater | 19° 10' 57.1" Nord, 97° 48' 48.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2132.9 km (1325.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7874.2 km (4892.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Ixtiyucan som standard by
Tid på dagen i Santa María Ixtiyucan nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



