Aktuell lokal tid her Santa María Jajalpa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Jajalpa? Svar: Santa María Jajalpa (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Jajalpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Jajalpa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 755 = 0.06‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2583 m |
| GPS-koordinater | 19° 6' 42" Nord, 99° 32' 9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2125 km (1320.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7882 km (4897.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Jajalpa som standard by
Tid på dagen i Santa María Jajalpa nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.06‰ MEX Befolkning



