Aktuell lokal tid her Santa María la Alta, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María la Alta? Svar: Santa María la Alta (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María la Alta tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María la Alta info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 397 = 0.057‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1961 m |
| GPS-koordinater | 18° 35' 58.7" Nord, 97° 39' 30.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2068.1 km (1285 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7939 km (4933 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María la Alta som standard by
Tid på dagen i Santa María la Alta nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.057‰ MEX Befolkning



