Aktuell lokal tid her Santa María Nativitas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Nativitas? Svar: Santa María Nativitas (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Nativitas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Nativitas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 258 = 0.056‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2703 m |
| GPS-koordinater | 19° 12' 41" Nord, 99° 37' 46" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2136.1 km (1327.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7871 km (4890.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Nativitas som standard by
Tid på dagen i Santa María Nativitas nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.056‰ MEX Befolkning



