Aktuell lokal tid her Santa María Rayón, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Rayón? Svar: Santa María Rayón (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Rayón tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Rayón info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 445 = 0.066‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2596 m |
| GPS-koordinater | 19° 8' 53.1" Nord, 99° 34' 47.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2129.1 km (1322.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7878 km (4895.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Rayón som standard by
Tid på dagen i Santa María Rayón nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.066‰ MEX Befolkning



