Aktuell lokal tid her Santa María Tonatitla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Tonatitla? Svar: Santa María Tonatitla (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Tonatitla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Tonatitla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 859 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2248 m |
| GPS-koordinater | 19° 41' 21.2" Nord, 99° 3' 13.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2189.2 km (1360.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7817.8 km (4857.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Tonatitla som standard by
Tid på dagen i Santa María Tonatitla nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



