Aktuell lokal tid her Santa María Xadani, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Xadani? Svar: Santa María Xadani (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Xadani tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Xadani info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 895 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 358 m |
| GPS-koordinater | 15° 56' 53.7" Nord, 96° 4' 25.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1773.3 km (1101.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8233.8 km (5116.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Xadani som standard by
Tid på dagen i Santa María Xadani nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:52 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



