Aktuell lokal tid her Santa María Xonacatepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Xonacatepec? Svar: Santa María Xonacatepec (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Xonacatepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Xonacatepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 673 = 0.122‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2351 m |
| GPS-koordinater | 19° 5' 22" Nord, 98° 6' 13" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2122.5 km (1318.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7884.5 km (4899.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Xonacatepec som standard by
Tid på dagen i Santa María Xonacatepec nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:05 |

= 0.122‰ MEX Befolkning



