Aktuell lokal tid her Santa María Zacatepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Zacatepec? Svar: Santa María Zacatepec (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Zacatepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Zacatepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 466 = 0.111‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2223 m |
| GPS-koordinater | 19° 7' 24" Nord, 98° 21' 55" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2126.3 km (1321.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7880.7 km (4896.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Zacatepec som standard by
Tid på dagen i Santa María Zacatepec nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.111‰ MEX Befolkning



