Aktuell lokal tid her Santa María Zolotepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa María Zolotepec? Svar: Santa María Zolotepec (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa María Zolotepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa María Zolotepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 857 = 0.088‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2708 m |
| GPS-koordinater | 19° 25' 2.2" Nord, 99° 29' 35.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2159 km (1341.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7848.1 km (4876.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa María Zolotepec som standard by
Tid på dagen i Santa María Zolotepec nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.088‰ MEX Befolkning



