Aktuell lokal tid her Santa Rita Tlahuapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Rita Tlahuapan? Svar: Santa Rita Tlahuapan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Rita Tlahuapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Rita Tlahuapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 639 = 0.068‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2609 m |
| GPS-koordinater | 19° 19' 55.6" Nord, 98° 34' 36.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2149.5 km (1335.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7857.5 km (4882.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Rita Tlahuapan som standard by
Tid på dagen i Santa Rita Tlahuapan nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.068‰ MEX Befolkning



