Aktuell lokal tid her Santa Rosa Jauregui, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Rosa Jauregui? Svar: Santa Rosa Jauregui (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Rosa Jauregui tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Rosa Jauregui info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 091 = 0.152‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1930 m |
| GPS-koordinater | 20° 44' 28.4" Nord, 100° 26' 54.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2306.2 km (1433 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7700.9 km (4785.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Rosa Jauregui som standard by
Tid på dagen i Santa Rosa Jauregui nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.152‰ MEX Befolkning



