Aktuell lokal tid her Santa Rosalía, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Rosalía? Svar: Santa Rosalía (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Rosalía tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Rosalía info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 533 = 0.049‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 12 m |
| GPS-koordinater | 18° 5' 18.6" Nord, 93° 21' 29" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2011.3 km (1249.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7995.8 km (4968.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Rosalía som standard by
Tid på dagen i Santa Rosalía nå
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 18:45 |

= 0.049‰ MEX Befolkning



