Aktuell lokal tid her Santander Jiménez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santander Jiménez? Svar: Santander Jiménez (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santander Jiménez tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Santander Jiménez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 562 = 0.049‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 113 m |
| GPS-koordinater | 24° 13' 0.6" Nord, 98° 29' 3.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2692.7 km (1673.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7314.4 km (4545 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santander Jiménez som standard by
Tid på dagen i Santander Jiménez nå
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.049‰ MEX Befolkning



