Aktuell lokal tid her Santiago Acatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Acatlán? Svar: Santiago Acatlán (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Acatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Acatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 511 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2357 m |
| GPS-koordinater | 18° 58' 60" Nord, 97° 55' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2110.7 km (1311.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7896.3 km (4906.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Acatlán som standard by
Tid på dagen i Santiago Acatlán nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



