Aktuell lokal tid her Santiago Citendejé, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Citendejé? Svar: Santiago Citendejé (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Citendejé tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Citendejé info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 414 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2572 m |
| GPS-koordinater | 19° 46' 53" Nord, 99° 55' 45" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2199.5 km (1366.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7807.6 km (4851.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Citendejé som standard by
Tid på dagen i Santiago Citendejé nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



