Aktuell lokal tid her Santiago de Cuenda, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago de Cuenda? Svar: Santiago de Cuenda (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago de Cuenda tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago de Cuenda info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 012 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1763 m |
| GPS-koordinater | 20° 35' 58.4" Nord, 100° 59' 38.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2290.5 km (1423.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7716.6 km (4794.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago de Cuenda som standard by
Tid på dagen i Santiago de Cuenda nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



