Aktuell lokal tid her Santiago de la Peña, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago de la Peña? Svar: Santiago de la Peña (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago de la Peña tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago de la Peña info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 331 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 3 m |
| GPS-koordinater | 20° 57' 21.7" Nord, 97° 20' 9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2330.1 km (1447.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7677 km (4770.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago de la Peña som standard by
Tid på dagen i Santiago de la Peña nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



