Aktuell lokal tid her Santiago de Querétaro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago de Querétaro? Svar: Santiago de Querétaro (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:12 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago de Querétaro tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago de Querétaro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 626 495 = 5.57‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1826 m |
| GPS-koordinater | 20° 35' 17" Nord, 100° 23' 17" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2289.2 km (1422.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7717.9 km (4795.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago de Querétaro som standard by
Tid på dagen i Santiago de Querétaro nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 5.57‰ MEX Befolkning



