Aktuell lokal tid her Santiago Jamiltepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Jamiltepec? Svar: Santiago Jamiltepec (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Jamiltepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Jamiltepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 928 = 0.088‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 469 m |
| GPS-koordinater | 16° 17' 1.5" Nord, 97° 49' 25.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1810.6 km (1125 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8196.5 km (5093.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Jamiltepec som standard by
Tid på dagen i Santiago Jamiltepec nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 0.088‰ MEX Befolkning



