Aktuell lokal tid her Santiago Juxtlahuaca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Juxtlahuaca? Svar: Santiago Juxtlahuaca (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Juxtlahuaca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Juxtlahuaca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 309 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1682 m |
| GPS-koordinater | 17° 20' 4.6" Nord, 98° 0' 41.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1927.4 km (1197.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8079.6 km (5020.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Juxtlahuaca som standard by
Tid på dagen i Santiago Juxtlahuaca nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



