Aktuell lokal tid her Santiago Miahuatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Miahuatlán? Svar: Santiago Miahuatlán (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Miahuatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Miahuatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 325 = 0.11‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1786 m |
| GPS-koordinater | 18° 32' 42.9" Nord, 97° 26' 14.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2062 km (1281.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7945 km (4936.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Miahuatlán som standard by
Tid på dagen i Santiago Miahuatlán nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.11‰ MEX Befolkning



