Aktuell lokal tid her Santiago Momoxpan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Momoxpan? Svar: Santiago Momoxpan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Momoxpan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Momoxpan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 622 = 0.157‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2142 m |
| GPS-koordinater | 19° 4' 25" Nord, 98° 16' 1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2120.8 km (1317.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7886.3 km (4900.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Momoxpan som standard by
Tid på dagen i Santiago Momoxpan nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.157‰ MEX Befolkning



