Aktuell lokal tid her Santiago Papasquiaro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Papasquiaro? Svar: Santiago Papasquiaro (Durango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Papasquiaro tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Santiago Papasquiaro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 26 121 = 0.232‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1728 m |
| GPS-koordinater | 25° 2' 38" Nord, 105° 25' 9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2784.6 km (1730.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7222.4 km (4487.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Papasquiaro som standard by
Tid på dagen i Santiago Papasquiaro nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 19:46 |

= 0.232‰ MEX Befolkning



