Aktuell lokal tid her Santiago Tíanguistenco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Tíanguistenco? Svar: Santiago Tíanguistenco (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Tíanguistenco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Tíanguistenco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 104 = 0.179‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2649 m |
| GPS-koordinater | 19° 10' 48.9" Nord, 99° 27' 59.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2132.6 km (1325.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7874.4 km (4892.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Tíanguistenco som standard by
Tid på dagen i Santiago Tíanguistenco nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.179‰ MEX Befolkning



