Aktuell lokal tid her Santiago Tuxtla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago Tuxtla? Svar: Santiago Tuxtla (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago Tuxtla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santiago Tuxtla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 681 = 0.139‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 194 m |
| GPS-koordinater | 18° 27' 56.7" Nord, 95° 18' 2.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2053.2 km (1275.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7953.9 km (4942.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago Tuxtla som standard by
Tid på dagen i Santiago Tuxtla nå
![]() 05:44 |
![]() |
![]() 18:53 |

= 0.139‰ MEX Befolkning



