Aktuell lokal tid her Santiago, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santiago? Svar: Santiago (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santiago tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Santiago info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 35 968 = 0.32‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 490 m |
| GPS-koordinater | 25° 25' 31.2" Nord, 100° 9' 7.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2827 km (1756.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7180 km (4461.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santiago som standard by
Tid på dagen i Santiago nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.32‰ MEX Befolkning



