Aktuell lokal tid her Santo Domingo Zanatepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santo Domingo Zanatepec? Svar: Santo Domingo Zanatepec (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santo Domingo Zanatepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santo Domingo Zanatepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 025 = 0.062‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 70 m |
| GPS-koordinater | 16° 28' 59.1" Nord, 94° 20' 51.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1832.7 km (1138.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8174.3 km (5079.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santo Domingo Zanatepec som standard by
Tid på dagen i Santo Domingo Zanatepec nå
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 18:46 |

= 0.062‰ MEX Befolkning



