Aktuell lokal tid her Sarabia, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Sarabia? Svar: Sarabia (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sarabia tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Sarabia info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 091 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1723 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 21.2" Nord, 101° 3' 41.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2281.9 km (1417.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7725.2 km (4800.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sarabia som standard by
Tid på dagen i Sarabia nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



