Aktuell lokal tid her Sayula, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Sayula? Svar: Sayula (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sayula tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Sayula info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 25 312 = 0.225‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1364 m |
| GPS-koordinater | 19° 52' 56.1" Nord, 103° 36' 1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2210.7 km (1373.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7796.4 km (4844.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sayula som standard by
Tid på dagen i Sayula nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.225‰ MEX Befolkning



