Aktuell lokal tid her Sección Primera Santiago Tetla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Sección Primera Santiago Tetla? Svar: Sección Primera Santiago Tetla (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sección Primera Santiago Tetla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Sección Primera Santiago Tetla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 465 = 0.111‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2429 m |
| GPS-koordinater | 19° 25' 57.9" Nord, 98° 6' 14.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2160.7 km (1342.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7846.3 km (4875.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sección Primera Santiago Tetla som standard by
Tid på dagen i Sección Primera Santiago Tetla nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.111‰ MEX Befolkning



