Aktuell lokal tid her Silao, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Silao? Svar: Silao (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Silao tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Silao info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 65 195 = 0.58‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1795 m |
| GPS-koordinater | 20° 56' 36.8" Nord, 101° 25' 37.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2328.7 km (1447 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7678.4 km (4771.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Silao som standard by
Tid på dagen i Silao nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.58‰ MEX Befolkning



