Aktuell lokal tid her Simojovel de Allende, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Simojovel de Allende? Svar: Simojovel de Allende (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Simojovel de Allende tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Simojovel de Allende info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 762 = 0.096‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 683 m |
| GPS-koordinater | 17° 8' 24" Nord, 92° 42' 54" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1905.8 km (1184.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8101.3 km (5033.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Simojovel de Allende som standard by
Tid på dagen i Simojovel de Allende nå
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.096‰ MEX Befolkning



