Aktuell lokal tid her Simojovel de Allende, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Simojovel de Allende? Svar: Simojovel de Allende (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Simojovel de Allende tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Simojovel de Allende info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 510 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 957 m |
| GPS-koordinater | 17° 11' 60" Nord, 92° 37' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1912.5 km (1188.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8094.6 km (5029.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Simojovel de Allende som standard by
Tid på dagen i Simojovel de Allende nå
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



