Aktuell lokal tid her Soconusco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Soconusco? Svar: Soconusco (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Soconusco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Soconusco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 082 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 78 m |
| GPS-koordinater | 17° 57' 48.1" Nord, 94° 52' 51.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1997.3 km (1241.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8009.7 km (4977 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Soconusco som standard by
Tid på dagen i Soconusco nå
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 18:50 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



